DIY Bonder – ripsmeliim DIY ripsmepikendusteks

Nanolash DIY BONDER

Suurus: 5 ml / 0,169 fl oz

Värv :Vali

VASTUPIDAVUS JA EFEKTIIVSUS, MIDA ARMASTATE

Nanolash DIY Bonder on revolutsiooniline liim, mis on mõeldud DIY ripsmepikendustele. Tänu ergonoomilisele harjasele on pealekandmine sama kiire ja mugav kui ripsmetušši pealekandmine. Spetsiaalselt välja töötatud toote valem tagab, et kunstripsmed püsivad peal vähemalt 5 päeva, tagades, et ripsmete välimus püsib täiuslikuna pikaks ajaks. Sideainel on kõrge vastupidavus veele ja õlivabadele meigieemaldustoodetele. DIY Bonder on saadaval kahes versioonis – must ja läbipaitsev.

DIY BONDER

Värv :Vali

KUIDAS KASUTADA NANOLASH DIY BONDERIT?

Ise ripsmepikendusi paigaldades kandke esmalt liimi. Kandke see puhastele ripsmetele, alustades juurtest. Kui teie ripsmed on loomulikult pikad, võite liimi kanda poolele ripsmepikkusele. Lühikeste ripsmete puhul - saate seda kanda kogu pikkuses. Pärast bonderi pealekandmist oodake 15-20 sekundit ja hakake oma loomulike ripsmete alla kandma DIY kobarripsmeid.

Must bonder sobib suurepäraselt mustade kobarripsmete jaoks, läbipaistev aga sobib igat tüüpi Nanolashi DIY ripsmetele. Nanolashi DIY bonder läbipaistvas versioonis on kohe pärast pealekandmist valge, mis hõlbustab naturaalsetele ripsmetele kantud liimi täpse koguse doseerimist ja DIY kobarripsmete pealekandmist. Mõne aja pärast muutub see aga täiesti läbipaistvaks ja nähtamatuks, jätmata ripsmetele jääki.

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

DIY Bonder – ripsmeliim DIY ripsmepikendusteks on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kas bonder on veekindel?
Jah, Nanolashi ripsmepikendusliim on veekindel.
Kas meigieemaldaja mõjutab bonderit?
Eemaldage meik õlivabade toodetega, kuna õlid võivad liimi nõrgendada. Sama kehtib ka meigitoodete kohta – õlipõhiseid on mõistlik vältida.
Nanolash DIY Bonder – koostisosad (INCI)
Acrylic copolymer, Aqua, Carbon, Polyurethane prepolymer, Dehydroacetic acid sodium.
Nanolash DIY Bonder – aegumiskuupäev
Nanolash DIY Bonder, nõuetekohasel hoiustamisel säilitab oma omadused 6 kuud pärast avamist.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika