Ebemevabad ripsmeaplikaatorid

Nanolash MICROBRUSH APPLICATOR

Sisu: 100 tk

Läbimõõt
1.5 mm
2.0 mm
2.5 mm

MULTITEGUMTÖÖ JA TÄPSUS ÜHES

Nanolashi ebemevabad ripsmeaplikaatorid on iga ripsmetehniku jaoks hädavajalikud tarvikud. Need sobivad suurepäraselt ripsmete ettevalmistamiseks tõstmis- ja lamineerimishoolduseks või ripsmepikendusteks ning erinevate toodete pealekandmiseks. Aplikaatorid võimaldavad ripsmed väga suure täpsusega puhastada meigist, nahahooldustoodete jääkidest ja rasust. Aplikaatorid ei jäta ripsmetele kiude, mis võimaldab teil kohe järgmiste hooldusetappide juurde liikuda.

Microbrush Applicator

MICROBRUSH APPLICATOR 1.5MM
MICROBRUSH APPLICATOR 2 MM
MICROBRUSH APLLICATOR 2.5MM

VALIGE PARIMAD TARVIKUD

Nanolash Microbrush Applicators ei ima vedelikke, tagades, et need püsivad pinnal ilma jääke jätmata. See viib säästlikuma tootekasutuseni. Aplikaatoreid on kolmes erinevas suuruses: 1,5 mm, 2 mm ja 2,5 mm, mis tagab kosmeetikatoodete väga täpse pealekandmise. Mugavas tuubis on 100 tükki koos jaoturiga, mis ei lase aplikaatoritel pärast selle avamist pakendist välja kukkuda.

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

Ebemevabad ripsmeaplikaatorid on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Milleks Nanolash Microbrush Applicators aplikaatorid parimad on?
Ebevabad aplikaatorid võimaldavad kanda ripsmetele ja kulmudele erinevaid tooteid ja kosmeetikat. Need sobivad hästi ka ripsmete puhastamiseks enne lamineerimisprotseduuri. Need on mitmeotstarbelised tarvikud, mida saate kasutada vastavalt oma soovile.
Kuidas hoiustada ebemevabasid aplikaatoreid nende hügieeni säilitamiseks?
Parim on hoida aplikaatoreid originaalpakendis, mis on varustatud spetsiaalse kaanega. Tänu pakendi avamise ja sulgemise võimalusele ei ole aplikaatorid saastumisele paljastatud. Kasutage aplikaatorit kohe pärast pakendist eemaldamist.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika