Näo- ja kulmuraseerija

Nanobrow EYEBROW RAZOR

Sisu: 3 pcs

LOOGE UUS KULMUKUJU

Kulmuraseerija on oluline tarvik kulmude täpseks ja valutuks hooldamiseks ja kujundamiseks. Sellel on lühike ja terav tera, mis on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest. Võite olla kindel kauakestvas teravuses, mis on tõhusa karvade eemaldamise saladus. Näo ja kulmude raseerijat on lihtne kasutada. Seda on kerge puhtana hoida, kuna sellel on kaitsekork. See on ergonoomiline ja hügieeniline tarvik soovimatute näokarvade lihtsaks eemaldamiseks.

EYEBROW RAZOR

NANOBROW KULMURASEERIJA – TÄIUSLIK TERA

Näo- ja kulmuraseerija on väike ja mugav tarvik karvade hõlpsaks eemaldamiseks. Puhastage oma nägu ja eemaldage seejärel soovimatud karvad, libistades tera väikese nurga all üle naha. Nanobrow Eyebrow Razor võimaldab kujundada kulme täpselt ja valutult. Saate anda neile kiirelt soovitud kuju, isegi hommikul enne tööle minekut. Mitmekülgne aksessuaar jätab teie naha siledaks ja veatuks turvalisel ja kiirel viisil.

NANOBROW – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

Face and brow razor on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kuidas kulmuraseerijat kasutada?
Eemaldage kaitsekork ja asetage tera kergelt vastu nahka 45-kraadise nurga all. Liigutades tera allapoole, kasutage kiireid tõmbeid. Pärast trimmimist puhastage ja kuivatage tera hästi. Nanobrow näo- ja kulmupardel on parim vahend kiireks ja valuvabaks karvade eemaldamiseks.
Kas näo- ja kulmuraseerija on taaskasutatav?
Jah, see on korduvkasutatav näo- ja kulmuraseerija. Ärge unustage seda pärast kasutamist põhjalikult puhastada. Piisab selle jooksva vee all loputamisest ja kuivaks patsutamisest.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika