Ühekordsed ripsme- ja kulmuharjad

Nanolash DISPOSABLE MASCARA WANDS

Sisu: 50 tk

ÜKS APLIKAATOR – PALJU VÕIMALUSI

Nanolashi ühekordsed ripsme- ja kulmuharjad on mõeldud nii loomulike ripsmete kui ka ripsmepikenduste eraldamiseks. Ühtviisi hästi toimivad nii kulmude kujundamisel kui ka erinevate toodete pealekandmisel. Iga harjatõmme eraldab karvad õrnalt ja täpselt, tagades, et saate anda neile loomuliku ja kena välimuse.

Disposable Mascara Wands

TAGA MUGAVUS JA HÜGIEEN

Koonusekujulised sünteetilised harjased tagavad täpse ja hügieenilise töö nahka või karvu ärritamata. Kerge ja käepärane disain muudab harjad äärmiselt mugavaks ja hõlpsasti kasutatavaks. Ükskõik, kas olete ripsmemaailmas alles alustamas või olete professionaal, need harjad võimaldavad teil saavutada täiuslikke tulemusi ilma suurema pingutuseta. Hulgipakend sisaldab 50 ripsmetušši harjast, millest jätkub teile kauaks.

Nanolash – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

Ühekordsed ripsmetušši harjased on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kas ripsme- ja kulmuharjad sobivad professionaalseks kasutamiseks?
Jah, meie harjad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, seega sobivad hästi nii koduseks kasutamiseks kui ka ilusalongidesse.
Kas ühte harja saab kasutada erinevate ripsme- ja kulmutoodete jaoks?
Soovitatav on kasutada konkreetse toote jaoks ühte harja, et vältida ristsaastumist või toote segunemist. Erinevate spoolide kasutamine erinevate toodete jaoks aitab säilitada hügieeni.
Millised on ühekordselt kasutatavate ripsme- ja kulmuharjade peamised kasutusalad?
Ühekordseid harjaseid kasutatakse peamiselt ripsmete ja kulmude kammimiseks, kujundamiseks ning eraldamiseks. Need sobivad suurepäraselt ripsmetušši pealekandmiseks ning kulmude stiliseerimiseks ja kujundamiseks.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupul ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika