Ripsmete tõstmise ja lamineerimise liim

Nanolash LASH LIFT GLUE

Suurus: 5ml / 0,17 fl oz

LIIM, RIPSMETE TÕSTMISE BAAS

Nanolash Lash Lift Glue on järjekordne võtmetoode ripsmete tõstmise ja lamineerimise teostamiseks. See tagab, et ripsmed kleepuvad hästi silikoonribade külge ja need sobivad hästi ripsmete tõstmise protsessi järgmiste etappidega. Õhuke aplikaator võimaldab kanda peale optimaalse koguse toodet. Vajadusel võib liimi kanda ka silikoonvarda alla, et see paremini püsiks.

Lash Lift Glue

KUIDAS NANOLASH LASH LIFT GLUE KASUTADA?

Kandke silikoonriba ripsmete tõstmise ja lamineerimise liim ja kammige ripsmed riba peale, seejärel järgige järgmisi tõstmise ja lamineerimise samme. Liimi võid kasutada ka silikoonvarda silmalaule kinnitamiseks.

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

Ripsmete tõstmise ja lamineerimise liim on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kuidas ripsmeid enne liimi pealekandmist ette valmistada?
Enne liimi pealekandmist tuleb silmalaud ja ripsmed puhastada ja rasv eemaldada. Kasutage selleks spetsiaalset neutraalse pH-ga ripsmešampooni.
Millises ripsmete tõstmise ja lamineerimise etapis peaksin kasutama Nanolash Lash Lift Glue liimi?
Liimi kasutatakse ripsmete tõstmise ja lamineerimise protsessi hõlbustamiseks. Kasutage seda ripsmete kinnitamiseks silikoonribale, et anda neile õige kuju ja veenduda, et need säilitavad selle fikseerimise etapis.
Nanolash Lash Lift Glue – koostisosad (INCI)
Aqua, AMP-Acrylates Copolymer, Alcohol.
Nanolash Lash Lift Glue – aegumiskuupäev
Toote aegumiskuupäeva leiate pakendilt.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika