Hüdrogeelsed silmaplaastrid ripsmete pikendustele

Nanolash HYDROGEL EYE PATCHES

Contents 50 paari / 100 tk

Ebemevaba
Täiuslik ripsmete eraldamine
Toitainete rikas
Mugav hoiustada

MITMEKÜLGNE JA ASENDAMATU IGAS SALONGIS

Nanolashi hüdrogeeli silmaplaastrid on loodud selleks, et muuta ripsmete pikendamise protseduur mugavamaks ja meeldivamaks. Need kleepuvad tugevalt naha külge ja töötavad suurepäraselt alumiste ripsmete eraldamiseks. Tänu spetsiaalselt kujundatud pinnale ei jäta need nahale ega ripsmetele ebemeid. Saate neile hõlpsasti joonistada ripsmekaardi, et ripsmete pikendamise protsess oleks sujuvam. Hüdrogeelpadjad on kasulikud ka ripsmete tõstmisel, lamineerimisel ja ripsmete toonimisel.

Plaastrid on pehmed ja painduvad. Neid saab lihtsalt kliendi silma järgi kohandada ja vajadusel sobivasse mõõtu lõigata. Need garanteerivad hügieenilise töö ja täpsema ripsmepikenduste pealekandmise tänu oma valgele, ripsmeid kontrasteerivale värvile.

Hydrogel Eye Patches

PAKITUD TOITVATE KOOSTISAINETEGA

Toitainetega rikastatudplaastrid on nii aksessuaarid ripsmekunstniku käes, kui ka huvitav ja rikastav lisand. Hüdrogeeliga rikastatud plaastrid eraldavad erinevate iluprotseduuride ajal alumised ripsmed, aga ka niisutavad ja toidavad õrna silmaümbruse nahka. Alumised silmalaud saavad palju niisutust ja kogu kujundamisprotsess on palju meeldivam.

Nanolash hüdrogeelplaastrid sisaldavad kasulikke toimeaineid nagu:

  • Gliceriin – niisutav aine, mis parandab toimeainete imendumist nahka.
  • Kastoorõli – parandab kollageeni ja elastiini sünteesi, lisab nahale tugevust ja silub peeneid kortse.
  • Viinhape – see silub ja kirgastab nahka, lisaks ühtlustab selle tooni. Hape soodustab kollageeni tootmist ja niisutab nahka.
  • Aaloelehe ekstrakt – niisutab nahka ja rahustab ärritusi.

Hydrogel Eye Patches

KUIDAS KASUTADA NANOLASH HÜDROGEELSEID SILMAPLAASTREID?

Enne plaastrite paigaldamist veenduge, et nahk on puhas ja kuiv. Padjakeste paigaldamisel eraldatakse alumised ripsmed ülemistest . Asetage plaaster alumistele ripsmetele, veendumaks, et karvad ei satuks teile ripsmete pikendamise või ripsmete tõstmise protsessi ajal ette. Plaastri pealmine külg sobib hästi ripsmekaardi joonistamiseks.

Tänu hüdrogeelkattele püsivad plaastrid hoolduse ajal nahale kinnitatuna ja ei liigu. Saate hõlpsasti lõigata soovitud kuju, et kohandada seda vajadusel mis tahes silmakuju järgi.

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPSMETE JAOKS PARIM?

Hüdrogeelsed silmaplaastrid on vaid üks Nanolashi suurepärasetest toodetest. Kvaliteetsed ripsmehooldus- ja meigitooted on hinnatud professionaalsete ripsmetehnikute poolt üle kogu maailma

Kui soovite olla kursis ilutööstuse uute toodetega ning leida usaldusväärset näpunäidete ja inspiratsiooniallikat, külastage meie sotsiaalmeediat!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kui kauaks ma võin hüdrogeelplaastreid peale jätta?
Tänu õrnale hüdrogeeli koostisele võivad plaastrid jääda nahale kogu ripsmepikendus- või ripsmetõstmisprotsessi vältel.
Kuidas säilitada hüdrogeelplaastreid, et need püsiksid värsked ja kasutatavad?
Hoidke oma Nanolashi hüdrogeelplaastreid nende originaalpakendis, ühekordselt kasutatavas pakendis. Avage see alati vahetult enne pealekandmist.
Kas hüdrogeeli silmaplaastrid on korduvkasutatavad?
Ei ole. Hüdrogeelsed silmaplaastrid ripsmete pikendamiseks on ühekordsed, et vajaliku hügieen säiliks kogu protsessi vältel.
Nanolash Hydrogel Eye Patches – koostisosad (INCI)
Water, Glycerin, Allantoin, Sorbitol, Sodium Polyacrylate, Cellulose Gum Polyacrylic Acid, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Triethylhexanoin, Kaolint, Tartaric Acid, Aluminum Glycinate, Titanium Dioxide, Disodium EDTA Methylisothiazolinone, lodopropynyl-butylcarbamate, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract.
Nanolash Hydrogel Eye Patches – aegumiskuupäev
Aegumiskuupäev on märgitud pakendil. Iga plaastripaar tuleb ära kasutada kohe pärast avamist.
Kui kaua minu tellimust kohale toimetatakse?
Eeldatav tarneaeg on kaks tööpäeva. Tooted toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan esitada tellimuse teises riigis?
Muidugi saate. Meie ettevõte pakub müüki paljudes riikides üle maailma. Hinnanguline tarneaeg ja kohaletoimetamise kulud sõltuvad sihtkohast. Lisateabe saamiseks klõpsake veebisaidi menüüs lipu nuppu ja valige soovitud keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika