Kobarripsmete aplikaator

Nanolash APPLICATOR

Värv: must

ERGONOOMILINE APLIKAATOR RIPSMEPIKENDUSTELE

Nanolash Applicator loodi DIY ripsmepikenduste paigaldamise käigus täpsust ja mugavust silmas pidades. Aplikaatori must satiinviimistlus, kerge ja ergonoomiline kuju muudavad selle äärmiselt mugavaks. Otsade anatoomiline kuju on kohandatud silma kujuga. Tänu sellele funktsioonile saate hõlpsasti kobarripsmeid ise peale kanda ja ühendada need oma loomulike ripsmetega.

Applicator

KUIDAS NANOLASH APPLICATOR APLIKAATORIT KASUTADA?

Nanolashi aplikaatoril on mitu kasutusala. Selle abil on lihtne DIY kobarripsmed karbist välja tõmmata ilma õrnu sünteetilisi karvu kahjustamata. Samuti võimaldab see kanda kobarripsmeid mugavalt oma loomulike ripsmete alla. Selle kõige olulisem ülesanne on kunstripsmete ühtlustamine pärisripsmetega. Pärast kõigi kobarripsmete pealekandmist suruge aplikaator kergelt ripsmetele, et liim nendega hästi nakkuks.

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

Kunstkobarripsmete aplikaator on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Mida teha, kui ripsmed kleepuvad aplikaatori külge?
Selle olukorra põhjuseks võib olla see, et aplikaator on sideainega saastunud. Piisab selle liimist puhastamisest. Selleks saate kasutada Nanolash DIY Remover eemaldajat.
Kas aplikaator sobib igas suuruses ja tüüpi kobarripsmetele?
Jah, meie aplikaator võimaldab teil suure täpsusega haarata ja rakendada igasuguseid DIY kobarripsmeid.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika