Silikoonribad ripsmete tõstmiseks ja lamineerimiseks

Nanolash SILICONE RODS

Kogus: 3 paari

Suurus: S, M, L

SILIKOONRIBAD TÄIUSLIKULT KOOLUTATUD RIPSMETEKS

Nanolash Silicone Rods on ripsmete tõstmiseks ja lamineerimiseks kõige vajalikumad tarvikud. Nende pehme ja meeldiv pind ei ärrita ülemise silmalau õrna nahka. Need on saadaval kolmes erinevas suuruses, mis võimaldab neid sobitada igat tüüpi silmaga, muutes tõstmise ja lamineerimise protsessi sujuvaks ja mugavaks.

Silicone Rods

KUIDAS NANOLASH SILICONE RODS SILIKONRIBASID KASUTADA?

Esmalt sobitage silmale üks kolmest silikoonriba saadaolevast suurusest. Vajadusel saate servi hõlpsalt trimmida, et riba paremini silmalau külge kinnituks. Meie ribade valmistamisel kasutatud silikoon tagab suurepärase nakkuvuse. Vajadusel kandke riba alla veidi liimi, et see ripsmete tõstmise ajal ideaalselt nahale kinnituks. Seejärel kammige ripsmed sama liimiga ribale.

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

Silikoonribad ripsmete tõstmiseks ja lamineerimiseks on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kuidas valida silmale sobiva suurusega riba?
Asetage lihtsalt riba silmalaule. Kontrollige, kas see kleepub hästi ega tekita ebamugavust. Vajadusel saate seda lihtsalt lühemaks lõigata.
Kas silikoonribad on korduvkasutatavad?
Jah, saate meie ribasid taaskasutada. Pidage meeles, et pärast ripsmete tõstmist tuleb need alati põhjalikult puhastada.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika