L-kujulised ripsmepintsetid

Nanolash EYELASH TWEEZERS L SHAPE

Kõverus: 40°

Pikkus: 12cm

Kaal: 23 g

TÄIUSLIKUD PINTSETID TÄIUSLIKEKS RIPSMETEKS

Muutke oma töö mugavamaks ja tagage paremad tulemused! L-kujulised ripsmepikenduspintsetid on asendamatu abivahend iga ripsmekunstniku jaoks. Pintsettide kerge ja ergonoomiline disain kaitseb teie rannet arvukate töötundide jooksul pingete tekkimise eest. 40° nurk tagab mugava ja lihtsa kunstripsmete pealekandmise. Spetsiaalsed otsikud võimaldavad teil täpselt haarata üksikutest karvadest ja luua lehvikripsmete efekti.

EYELASH TWEEZERS L SHAPE

NANOLASH – PARIMAD RIPSMEPIKENDUSED TULEVAD APPI

Nanolash Eyelash Tweezer L Shape on valmistatud kõrgeima kvaliteediga roostevabast terasest, mida iseloomustab optimaalne paindlikkus, mis kaitseb teie rannet pikkade kujundamistundide vältel pinge eest. Multifunktsionaalse vahendina sobivad pintsetid suurepäraselt nii klassikaliste kui volüümripsmepikendusmeetodite jaoks. Olenemata sellest, kas alles alustate oma seiklust ripsmepikendustega või olete seda juba pikka aega teinud – teile meeldib nende pintsettidega kindlasti töötada. Valige oma töö mugavus ja tagage parimad tulemused! L-kujulised ripsmepikenduspintsetid on iga ripsmekunstniku jaoks asendamatu abivahend. Pintsettide kerge ja ergonoomiline disain kaitseb teie rannet arvukate töötundide jooksul pingete tekkimise eest. 40° nurk tagab mugava ja lihtsa kunstripsmete pealekandmise. Spetsiaalsed otsikud võimaldavad teil täpselt haarata üksikutest karvadest ja luua lehvikripsmete efekti.

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

L-kujulised ripsmepikenduspintsetid on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Mida arvestada ripsmepintsetide valikul?
Ripsmepikenduspintsette valides pöörake alati tähelepanu nende kvaliteedile. Head pintsetid peaksid olema kerged ja käepärased ning materjal, millest need on valmistatud, peab olema piisavalt painduv, et mitte randmele liialt koormust anda.
Kas Nanolash ripsmepintsetid sobivad algajatele ripsmekunstnikele?
Jah, pintsettide disain ja funktsionaalsus muudavad need sobivaks nii algajale kui ka professionaalile.
Kas Nanolashi pintsetid on autoklaavitavad?
Jah, pintsetid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga roostevabast terasest ja neid võib autoklaavis steriliseerida.
Kas L-kujulisi pintsette saab kasutada erinevatel ripsmepikendusmeetodite korral?
L-kujulised ripsmepintsetid sobivad hästi kõikide ripsmepikendusmeetoditega. Spetsiaalsed kitsad otsad võimaldavad luua lehvikripsmete efekti ribameetodil.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupul ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika