Täpsuspintsetid

Nanobrow EYEBROW TWEEZERS

Täpne kulmukarvade eemaldamine välkkiirelt

Nanobrow pintsetid on kõrgeima kvaliteediga materjalidest valmistatud tarvik, seega on need vastupidavad ja töötavad kaua. Pintsettide hoolikalt disainitud otstega on lihtne haarata ka kõige lühemad ja õhemad karvu, võimaldades nii kulme väga täpselt kitkuda kui ka muid väiksemaid kosmeetilisi protseduure teha. Pintsettide suurus ja matt viimistlus tagavad, et pintsetid ei libise käest ja muudavad need väga mugavaks. Need on äärmiselt täpsed, muutes iga kasutuse tõhusaks ja mugavaks.

Eyebrow Tweezers

NANOBROW TWEEZERS – KOHUSTUSLIK TARVIK IGA NAISE MEIGIKOTIS

Otsad on valmistatud ülima täpsusega. Nende kaldus otsad on täiuslikult ühtlustuvad, tagades täpsuse näiteks kulmude kitkumisel – ilma valu ja karvade katkemiseta. Kõrgeima kvaliteediga roostevaba teras on lisaeelis ja muudab pintsettide puhtana hoidmise lihtsaks. Saate neid sooja veega probleemideta puhastada ja seejärel paberrätiku või pehme lapiga kuivatada. Nanobrow pintsetid on kohustuslik tarvik, mida peaksite alati oma meigikotis kandma. Nende ergonoomiline kuju ja täpsus muudavad paljude väiksemate kosmeetiliste protseduuride tegemise lihtsamaks.

NANOBROW – WHAT'S BEST FOR YOUR EYEBROWS

Eyebrow tweezers on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kas Nanobrow pintsetid on autoklaavitavad?
Jah, pintsetid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga roostevabast terasest ja neid võib autoklaavis steriliseerida.
Millega arvestada kulmupintsetide valikul?
Pöörake pintsettide valimisel tähelepanu otsadele. Otsade koonsumiskoht peab olema täpne, et need alati hästi karvadest kinni haaraksid.
Kas Nanobrow pintsette saab kasutada karvade eemaldamiseks teistest piirkondadest?
Jah, meie pintsetid on mitmeotstarbelised ja sobivad suurepäraselt igasuguste karvade kinni haaramiseks, nii et need sobivad hästi ka teiste kehapiirkondade karvade eemaldamiseks.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika