DIY – Kobarripsmete eemaldaja

Nanolash DIY REMOVER

Suurus: 5 ml / 0,169 fl oz

TÕHUS JA KIIRE TOIME

Nanolash DIY Remover on spetsiaalne toode, mis võimaldab eemaldada DIY meetodil paigaldatud kunstkobarripsmed õrnalt ja kiiresti. Lihtsalt kandke väike kogus eemaldajat ripsmetele ja oodake mõni hetk. DIY kobarripsmed eralduvad teie loomulikest ripsmetest, võimaldades teil neid hõlpsalt eemaldada.

DIY REMOVER

KUIDAS NANOLASH DIY REMOVER EEMALDAJAT KASUTADA?

Kandke toodet kogu ripsmetele, ülevalt ja alt. Kitsas harjas aitab eemaldajat peale kanda täpselt. Oodake umbes 30 sekundit, haarake sõrmedega kobarripsmetest ja tõmmake see oma loomulike ripsmete küljest lahti. Seejärel eemaldage meik nagu tavaliselt. Eemaldaja ei mõjuta ripsmete seisundit.

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

DIY kunstripsmete eemaldaja on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kui kaua võtab kunstripsmete eemaldamine eemaldajaga aega?
Parim on oodata umbes 30 sekundit ja kunstripsmed eralduvad loomulikest ripsmetest. Seejärel tõmmake need lihtsalt sõrmedega ära.
Kas ma pean pärast DIY kobarripsmete eemaldamist eemaldajaga veel midagi tegema?
Parim on eemaldada meik tavalise meigieemaldusvahendiga, et vabaneda toote jääkidest. Selleks võite kasutada mis tahes meigieemaldajat.
Nanolash DIY Remover – koostisosad (INCI)
Isododecane, Dextrin palmitate, Isohexadecane, Disteardimonium hectorite, Phenoxyethanol.
Nanolash DIY Remover – aegumiskuupäev
Nanolash DIY Remover, nõuetekohasel hoiustamisel säilitab oma omadused 6 kuud pärast avamist.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehel menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika