Kulmu pintslite komplekt

Nanolash STYLING BRUSH

Sisu: Angled Brush (1pc) , Spiral Brush (1 pc)

TARVIKUD MIS TAGAVAD SUUREPÄRASED TULEMUSED

Kui hindate oma meigi esteetikat ja hindate tarvikute täpsust, mis võimaldab teil soovitud tulemusi saavutada, valige Nanobrow Styling Brush. See kahest aplikaatorist koosnev komplekt tagab, et teie kulmumeik on alati täiuslik!

Angled Brush – see pehmetest sünteetilistest harjastest valmistatud täpne pintsel aitab teil peale kanda kõikvõimalikke kosmeetikatooteid – geelseid, kreemjaid ja puudertooteid.

Spiral Brush – see kulmude vahele libisevate korralikult jäikade harjastega sünteetilistest harjastest valmistatud hari eraldab need suurepäraselt ilma nahka ärritamata.

STYLING BRUSH

KANDKE KULMUDELE MEIKI, HARJAKE JA KUJUNDAGE NEID MILLAL TAHES!

Tihedalt tihendatud harjastega pintsel jaotab tooted hästi karvadele ja nahale, nii et saate hõlpsalt täita oma kulme mis tahes tootega, nagu kulmupomaad või kulmupuudrid. Selle täpne, kaldus ots võimaldab teil ka kulmi piiritleda või joonistada peenikesi üksikuid jooni, imiteerides tõelisi kulmukarvu.

Harjas on lihtne tööriist, mis aitab teil kulme harjates ja kujundades stiilida. See tarvik aitab teil ka üleliigse toote kulmudelt eemaldada, ilma et see mõjutaks teie meiki.

Nanobrow Styling Brush on hädavajalik tarvik iga naise ja professionaalse meigikunstniku meigikotis. Uuenduslik disain, mis võimaldab teil pintslit peenest mustast korpusest sisse ja välja libistada, muudab nende puhtana hoidmise ja ladustamise ohutuks. Neid on lihtne puhastada, mis tagab pika ja usaldusväärse kasutuse.

NANOBROW – MIS ON TEIE KULMUDELE PARIM

Kujundamispintslite komplekt on vaid üks paljudest sensatsioonilistest toodetest, mida Nanobrow sarjast leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga kulmuhooldus- ja meigitooted, mida kasutavad innukalt ka suurimad professionaalid. Ka teie saate muuta oma välimust ja tunda end veelgi kaunimana.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kas Nanobrow Styling Brush pinslit saab kasutada teiste toodetega, mis ei ole kulmudele loodud?
Jah, meie aplikaatoreid saab kasutada koos teiste toodetega, nagu lauvärv või silmapliiats.
Kuidas Nanobrow Styling Brush pintslit puhastada?
Nii Angle Brush kui ka Spiral Brush on sooja veega puhastatavad. Selleks võite kasutada õrna šampooni. Pärast puhastamist kuivatage aplikaatorid põhjalikult.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika