Ripsmeid eraldavad pintsetid

Nanolash EYELASH TWEEZERS POINTED

Kõverus:

Pikkus: 12cm

Kaal: 21 g

Pintsetid

TÄIUSLIK TÄPSUS, PARIMAD TULEMUSED

Spetsiaalsete Nanolashi ripsmete eraldamise pintsettidega saavutate kõrgeimal tasemel töötamiseks vajaliku mugavuse! See on kõige olulisem ripsmepikenduste abivahend, mis võimaldab ripsmeid täpselt eraldada. Kerge materjal ja pintsettide käepärane disain ei koorma rannet arvukate töötundide jooksul.

EYELASH TWEEZERS POINTED

NANOLASH - PARIMAD RIPSMEPIKENDUSED TULEVAD APPI

Nanolash Eyelash Tweezer Pointed on iga ripsmekunstniku jaoks kõige olulisem abivahend ripsmepikenduste paigaldamisel. Need on valmistatud kõrgeima kvaliteediga roostevabast terasest, mis avaldab muljet oma kerguse ja paindlikkusega, pakkudes samas suurepärast mugavust. Pintsettide otsad võimaldavad teil hõlpsasti pintsette ripsmete vahele libistada ja neid eraldada, et hõlbustada kunstripsmete paigaldamist. Olenemata sellest, kas olete algaja või edasijõudnud ripsmekunstnik, valige oma vajadustele vastav tarvik!

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPMSETELE PARIM

Ripsmete eraldamise pintsetid on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Mida arvestada ripsmepintsetide valimisel?
Ripsmepikenduspintsette valides pöörake alati tähelepanu nende kvaliteedile. Head pintsetid peaksid olema kerged ja käepärased ning materjal, millest need on valmistatud, peab olema piisavalt painduv, et mitte randmele liialt koormust anda.
Kas Nanolash ripsmepintsetid sobivad algajatele ripsmekunstnikele?
Jah, pintsettide disain ja funktsionaalsus muudavad need sobivaks nii algajale kui ka professionaalile.
Kas Nanolashi pintsetid on autoklaavitavad?
Jah, pintsetid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga roostevabast terasest ja neid võib autoklaavis steriliseerida.
Kas ripsmete eraldamise pintsette saab kasutada erinevate ripsmepikendusmeetodite jaoks?
Jah, ripsmeid eraldavad pintsetid on iga ripsmekunstniku põhitööriist. Seda kasutatakse kliendi ripsmete eraldamiseks ripsmepikenduste paigaldamisel klassikaliste ja volüümimeetoditega.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupul ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika