Kulmude lamineerimiskomplekt

Nanobrow LAMINATION KIT

Sisu: Brow glue(7ml/ 0.24 fl oz) StepOne Lifting lotion (5ml / 0.17 fl oz) StepTwo Fixer (5ml / 0.17 fl oz)

Kõik-ühes komplekt kulmude pikaajaliseks lamineerimiseks
Korralikud ja poleeritud kulmud mitmeks nädalaks
Kulmud paistavad paksemad ja volüümikamad
Ideaalne nii professionaalidele kui ka koduseks kasutamiseks

TÄIUSLIKUD KULMUD NÄDALATEKS

Kui soovite võtta kontrolli allumatute, paksude või jäikade kulmude üle – valige kõik-ühes Nanobrow kulmude lamineerimiskomplekt. Komplekt sisaldab kõike vajalikku täiuslike tulemuste saavutamiseks. Kulmud muutuvad palju paksemaks ja täidlasemaks, püsides tõstetud ja täiusliku kujuga mitu nädalat. Ärge oodake enam. Hankige oma veatud kulmud kohe.

Lamination Kit

TEIE TÄIUSLIKE KULMUDE SALADUS

Pole enam ohjeldamatuid kulme! Nanobrow lamineerimiskomplekt on parim ja tõhusaim viis kaunite kulmude saamiseks. Kulmude lamineerimise efekt kestab isegi kuni 6 nädalat. Komplekt on ülimalt kulutõhus, lihtne kasutada ja tagab täpsuse. Toodete ja tarvikute komplektist piisab üle kümneks rakenduseks. Saate nautida täiuslikult defineeritud kulme mitu kuud. Kulmude lamineerimine parandab intensiivselt kulme, toidab ja lisab hallatavust. Saate kiiresti ja lihtsalt anda neile volüümikama välimuse, harjata neid soovitud kujule ja lõpuks oma kohale lukustada. Hooldus maskeerib hõredad alad ja muudab kulmud paksemaks. Võite unustada probleeme tekitavad, ohjeldamatud kulmud!

Kulmude üle kontrolli haaramine ja neile tihedama välimuse andmine pole kunagi olnud nii lihtne. Kindlasti naudite kulmude lamineerimise eeliseid mitu nädalat. Kulmude lamineerimist saab teha igat tüüpi kulmudele, eriti aga sõnakuulmatutele ja paksudele või ka ülihõredatele kulmudele. Parimate tulemuste saavutamiseks saate seda kasutada ka koos täpse kulmude kujundamise ja kulmude toonimisega.

Lamination Kit

KUIDAS KULMUDE LAMINEERIMISKOMPLEKTI KASUTADA

Täiusliku kujuga ja volüümikate kulmude nautimiseks valige Nanobrow lamineerimiskomplekt! Kuidas säilitada täiuslik kulmude välimus mitu nädalat ilma ühtegi parandust vajamata? Siin on samm-sammuline juhend:

1. Eemaldage oma kulmumeik õlivaba vahendiga (nt Nanobrow Micellar Makeup Remover).

2. Võtke pudel, millel on silt Glue. Kandke väike kogus toodet kulmudele ja harjake need soovitud asendisse. Oodake hetk.

3. Kandke peale tõstevahend sildiga Step One. Alustage kulmu esiosast, harjates karvad soovitud kujule.

4. Jätke toode kulmudele 5–8 minutiks, olenevalt kulmukarva paksusest ja seejärel eemaldage see vatipadjaga.

5. Kandke peale teine vahend - Step Two. Jällegi alustaga kulmu esiosast ja liigu saba poole ning pidage meeles hoida kulmu soovitud kuju. Jätke toode 5–8 minutiks mõjuma ja eemaldage see märja vatipadjaga.

6. Harjake kulmud harjasega läbi ja nautige oma imelisi kulme mitu nädalat!

NANOBROW – MIS ON TEIE KULMUDELE PARIM

Kulmude lamineerimiskomplekt on vaid üks paljudest sensatsioonilistest toodetest, mida Nanobrow sarjast leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga kulmuhooldus- ja meigitooted, mida kasutavad innukalt ka suurimad professionaalid. Ka teie saate muuta oma välimust ja tunda end veelgi kaunimana.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kuidas kasutada Nanobrow kulmude lamineerimiskomplekti?
Nanobrow Lamination Kit on kulmude komplekt, mis sisaldab kõiki vajalikke tarvikuid ülipikaks ja täiuslikuks kulmude lamineerimiseks. Peate vaid kulmud puhastama ja rasu eemaldama ning lisama vahendid õiges järjekorras. Lamineerimise käigus harjake kulmud soovitud kujule ja eemaldage tooted vatipadjaga juhendis märgitud aja möödudes.
Millal kasutada Nanobrow kulmude lamineerimiskomplekti?
Nanobrow kulmude lamineerimiskomplekt on lihtne viis luua veatuid kulmustiile, mis kestavad nädalaid. Kulmud näevad volüümikad välja ja saad nautida poleeritud, korralikke kulmi pikka aega. Kulmude lamineerimine sobib hästi kõigile, kes soovivad saada uut kulmude välimust.
Kas ma saan kasutada Nanobrow lamineerimiskomplekti, kui mul on tundlik nahk?
Nanobrow lamineerimiskomplekti kuuluvad tooted on valmistatud spetsiaalselt valitud koostisosadest. Enne lamineerimist soovitame teha väikesel alal testi.
Kui tihti ma võin oma kulme lamineerida?
Soovitame kulmude lamineerimist teha iga 4-6 nädala järel.
Nanobrow Lamination Kit – aegumiskuupäev
Kulmude lamineerimiskomplekti kuuluvad tooted säilitavad oma omadused korrektsel hoiustamisel pärast avamist 6 kuud.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika