Flokeeritud ripsmete ja kulmude aplikaatorid

Nanolash LINT FREE APPLICATORS

Sisu: 50 tk

EDUKA KUJUNDAMISE SALADUS PEITUB DETAILIDES

Flokeeritud ripsmeaplikaatorid on asendamatu toode, mis peaks leidma oma koha igas meigikotis. Need on tundlikule nahale ja silmalaugudele õrnad, tagades, et saate ripsmed korralikult puhastada meigijääkidest, nahahooldustoodetest ja rasust. Need on hindamatuks abivahendiks ripsmete ettevalmistamisel erinevateks iluprotseduurideks nagu ripsmepikenduste paigaldamine või ripsmete tõstmine ja lamineerimine. Flokeeritud ots ei ima vedelikke, tagades erinevate toodete säästlikuma kasutamise.

Lint Free Applicators

KOHUSTUSLIK TARVIK IGALE RIPSMETEHNIKULE

Nanolash Lint Free Applicators aplikaatoritel on mitteimavad omadused, tagades nendega toote pealekandmisel säästlikumat toote kasutamist. Hulgipakend sisaldab 50 aplikaatorit, mis tagavad hügieenilise töö pikaks ajaks. Need on väga kasulikud ripsmetelt ja kulmudelt rasva, meigi ja kunstripsmete eemaldamiseks. Kuna need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, ei jäta need ripsmetele kiude, muutes teie töö äärmiselt rahuldust pakkuvaks ja tõhusaks.

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

Flokeeritud ripsmete aplikaatorid on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mille leiate Nanolashi valikust. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Milleks Nanolash Lint Free Applicators aplikaatorid parimad on?
Flokeeritud ripsmete aplikaatorite abil saate kanda ripsmetele ja kulmudele erinevaid tooteid ja kosmeetikat. Need sobivad hästi ka ripsmete puhastamiseks enne lamineerimisprotseduuri. Need on mitmeotstarbelised tarvikud, mida saate kasutada vastavalt oma soovile.
Kuidas hoida flokeeritud ripsmete ja kulmude aplikaatoreid, et säilitada nende hügieen?
Parim on hoida aplikaatoreid originaalpakendis. Kasutage seda kohe pärast aplikaatori pakendist väljavõtmist.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika