Kunstripsmed volüümikate ripsmepikendamise meetodiks

Nanolash VOLUME LASHES

väänata

C D

paksus

0.05 0.07 0.10 0.12 0.15

pikkus

Segatud 6mm-13mm 9mm 10mm 11mm

Miks ma peaksin valima Nanolash Volume Lashes

Ülimalt pehme ja painduv
Tihedalt kootud ja käsitööna valmistatud
Pärisripsmeid imiteeriv struktuur
Valikus on palju võimalusi

ÜLETAMATU KVALITEET JA RABAVAD TULEMUSED

Ripsmepikendused - Nanolash Volume Lashes on ideaalne valik teie salongi. Igal alusel on 16 rida käsitsi valmistatud sünteetilisi sügava värviga ripsmeid, mis täiustavad täiuslikult iga pilku.

Pehmed ja vetruvad siidist ripsmed koos sileda mati viimistlusega tagavad fenomenaalse kerguse ja kuju, mis meenutab loomulike ripsmete lehvikuefekti. Valige kvaliteet, mis vastab teie ootustele ja rahuldab teie kliente.

Volume Lashes

Wybrano :

Muuda

väänata

C D

paksus

0.05 0.07 0.10 0.12 0.15

pikkus

Segatud 6mm-13mm 9mm 10mm 11mm

RIPSMED, MIS ON KOHANDATUD TEIE VAJADUSTELE

Nanolash Volume Lashes võimaldavad teil kohandada toodet vastavalt teie ja teie klientide vajadustele. Need sobivad hästi nii klassikaliste kui volüümikate ripsmepikendus meetodite puhul. Pakume kunstripsmeid kõige ihaldatumate koolutustüüpidega. Need tulevad alusel, millel on erineva pikkusega ripsmed vahemikus 6 kuni 13 mm või ühes teie valitud pikuses: 9, 10 või 11 mm. Ripsmed on kinnitatud liimiribale ja tulevad sellelt kergesti maha, tagades tõhusa pealekandmise. Nende tekstuur sobib suurepäraselt lehvikripsmete loomiseks, olenemata sellest, kas kasutate shimmy või rullimise meetodit.

Wybrano :

Muuda

väänata

C D

paksus

0.05 0.07 0.10 0.12 0.15

pikkus

Segatud 6mm-13mm 9mm 10mm 11mm

KUIDAS KASUTADA NANOLASH VOLUME LASHES RIPSMEID?

Praca z Nanolash Volume Lashes ripsmete kasutamine on väga lihtne. Pärast kliendi ripsmete põhjalikku puhastamist ja rasvast puhastamist ning alumiste ripsmete eraldamist alustage kunstripsmete standardset pealekandmist.

Haarake ripsmete juurest kinni, et mitte kahjustada nende õrna struktuuri. Olenevalt valitud ripsmepikendusmeetodist (klassikaline või volüüm), koorige ribalt üks ripsmehaaval maha või looge kohe ripsmelehvik, kasutades shimmyt, ripsmeribal edasitagasi liikumist või vahelejätmise meetodit. Õrnad liimiribad võimaldavad probleemideta ripsmete aluselt eemaldamist. Ärge unustage valida ripsmeid, mis ei ole rohkem kui 30% pikemad kui teie kliendi loomulikud ripsmed, et neid oleks mugav kanda ilma loomulikke ripsmeid kurnamata.

Nanolash – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

Kunstripsmed volüümiripsmete pikendamise meetodile on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mille leiate Nanolashi tootevalikust. Need on kõrgeima kvaliteediga ripsmehooldus- ja meigikosmeetika, mida kasutavad innukalt ka professionaalsed ripsmekunstnikud kogu maailmas.

Kui soovite rohkem teada saada ilutööstuse uudistest ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK – kõik, mida peaksite teadma
Kuidas ripsmeid õigesti valida?
Enne kunstripsmete valimist teostab ripsmekunstnik oma kliendi silmale põhjaliku analüüsi ja soovitab sobiva ripsmete kujundamise meetodi. Kui otsus on tehtud, valib ripsmekunstnik valitud stiilile sobivad ripsmed.
Milliseid ripsmete pikendamise meetodeid saab Nanolash Volume Lashes ripsmete puhul kasutada?
Ripsmete pikendamiseks on kolm meetodit – klassikaline, volüümikas ja hübriid. Nanolash Volume Lashes on igaks üheks sobilikud.
Kas kontaktläätsi kandes saab ripsmeid pikendada?
Kunstripsmed ei mõjuta kontaktläätsi. Küll aga palub ripsmekunstnik need hoolduse ajaks kindlasti eemaldada.
Kas ripsmepikendusi saab peale kanda hennaga ripsmete toonimise järel?
Saab, kuid peaksite säilitama ajavahe, eelistatavalt 48 tundi.
Kas ripsmepikendused mõjutavad loomulikke ripsmeid?
Õigesti teostatud ripsmepikendused ei mõjuta loomulikke ripsmeid.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika