Ripsmeseerum

Nanolash EYELASH SERUM

Värv: Läbipaistev

Suurus: 3ml / 0.1 fl oz

Ripsmeseerum
1
2
3
+

Black and white illustration of eyelashes with clock symbol above
Edendab ripsmete karvakasvu
Black and white photo of half full, half sparse lashes
Pikendab, tihendab ja tumendab ripsmeid
Black and white illustration of full eyelashes with slogan up to 50% in 30 days
Ripsmed pikenevad kuni 50% vaid 30 päevaga
Black and white illustration with NL letters and a tick and thumb up symbols below
Testitud ja soovitatud ekspertide ja kasutajate poolt

50% pikemad ripsmed
pärasy 30 päeva kasutamist

Tänu uusimatele tehnoloogiatele ning aastatepikkusele kliinilisele ja dermatoloogilisele uuringule suutsime arendada Nanolashi. Unikaalne ripsmeseerumi, millest on saanud kohustuslik osa iga naise meigikotist.

See aktiivne ripsmeseerum stimuleerib ripsmeid muutes need nähtavalt pikemaks, tugevamaks ja lisaks tumedamaks. Spetsiaalselt välja töötatud tootevalem muudab ripsmed ja ripsmepiiri tihedamaks ja täidlasemaks.

Close-up of the eye with short eyelashes
Close-up of the eye with long lashes

EYELASH SERUM

1
2
3
+

LIHTNE APLIKATSIOON, VAPUSTAVAD TULEMUSED

Toote pealekandmine on tänu täppispintslile lihtne ja väga meeldiv. Pärast näo- ja silmameigi põhjalikku eemaldamist kandke Nanolash seerum ülemisele ripsmepiirile. Seerum imendub mõne sekundiga ja aktiveerib karvu tugevdavad koostisained.

Hoolikalt valitud seerumi koostisained tungivad ripsmejuurteni ja avaldavad nendele toimet seestpoolt. Need soodustavad karvade kasvu ning mõjutavad ripsmete paksust ja värvi. Nanolash loob kaitsebarjääri piki taaskasvavaid ripsmeid, hoides ära nende katkemise, väljakukkumise ja purunemise. laboriprofessionaalide poolt välja töötatud stimuleeriv meetod võimaldab teil märgata esimesi tulemusi juba pärast kahenädalast regulaarset kasutamist.

Black and white close-up of woman's eyes with eyelash serum applicator touching her lashes

Võluv pilk on vaid sammu kaugusel. Piisab vaid Nanolashi igapäevasest pealekandmisest, et võluda ja pilke püüda. Seda saavad kasutada igas vanuses inimesed. Tänu Nanolashile muutuvad ripsmed pikemaks, tugevamaks, elastsemaks, niisutatumaks ja tihedamaks.

EYELASH SERUM

1
2
3
+

NANOLASH SEERUMI TÕHUSUS ON KINNITATUD MEDITSIINILISTE UURINGUGA

Nanolashi koostise väljatöötamisel kasutasime looduslikke koostisosi, mis tagavad nähtava tulemuse ja avaldavad positiivset mõju ripsmete struktuurile. Ripsmeseerum sobib kõigile, kes soovivad oma ripsmeid loomulikult rõhutada, kui ka neile, kellel on probleeme ripsmete väljalangemise või nõrga karvakasvuga. Toodet võib kasutada eraldiseisvalt või igapäevase ripsmehoolduse lisandina.

Mõistame, et ilu peab käima käsikäes hoolitsusega. Ja see on meie moto. Meie väljatöötatud meetod annab teile kindlustunde, et meie pakutav toode on täiesti usaldusväärne ja tõhus.

Lühike video, mis näitab ripsmepalsami mõju

NANOLASH – KÕIK PARIM KRAAM TEIE RIPSMETELE

Ripsmeseerum on vaid üks paljudest sensatsioonilistest toodetest, mida leiate Nanolash sarjast. Need on kõrgeima kvaliteediga nahahooldus- ja meigitooted, mida kasutavad innukalt ka parimad professionaalid. Ka teie saate muuta oma välimust ja tunda end veelgi kaunimana.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kuidas Nanolash ripsmeseerumit peale kanda?
Kasutamine on lihtne ja sarnaneb tavalise silmapliiatsiga joone tõmbamisele. Kasutage toodet täpselt kohas, kus ripsmed puutuvad kokku nahaga, ülemiste ja alumiste ripsmete kasvujoonel. Veenduge, et teie silmad oleksid täiesti meigivabad. Kandke seerumit üks kord päevas.
Millal Nanolash Eyelash Serum kasutada?
Nanolash seerum on loodud naistele, kuid seda võivad kasutada ka mehed. Seerumit soovitatakse neile, kes on nägemispuudega, kannavad kontaktläätsi või ripsmepikendusi. Rasedus, imetamine või alaealine vanus on vastunäidustatud.
Hoolduse lõpp – mis edasi?
Kui saavutate ripsmete soovitud pikkuse ja paksuse, ärge lõpetage Nanolashi kasutamist. Kasutage seerumit 2-3 korda nädalas, et tagada neile sügav niisutus ja säilitada mõju.
Nanolash Eyelash Serum – koostisosad (INCI)
Aqua, Ethyl Tafluprostamide, Euphrasia Officinalis Extract, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Alcohol, Phenoxyethanol, Citric Acid, Triethanolamine.
Nanolash Eyelash Serum – aegumiskuupäev
Seerum säilitab oma omadused 12 kuud pärast avamist ja 31 kuud alates tootmiskuupäevast. Kõlblikkusaeg on märgitud pakendile.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellimust esitada, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi saatekulude kohta, klõpsake veebilehel menüüs lipu nuppu ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika