Kumerad ripsmete pintsetid

Nanolash EYELASH TWEEZERS CURVED

Kõverus: 60°

Pikkus: 14,5cm

Kaal: 23 g

USALDUSVÄÄRSUS JA MUGAVUS IGALE PROFESSIONAALILE

Muutke oma töö tõhusaks ja mugavaks. Nanolashi kumerad ripsmepikenduspintsetid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga roostevabast terasest. Spetsiaalsed 60° nurga all olevad otsad haaravad täpselt igat karva. Seda saad kasutada ka lehvikripsmete efekti loomiseks nii klassikaliste kui volüümripsmepikendusmeetodite puhul.

EYELASH TWEEZERS CURVED

NANOLASH – PARIMAD RIPMSEPIKENDUSED TULEVAD APPI

Nanolash Eyelash Tweezer Curved on iga ripsmekunstniku jaoks kohustuslik tarvik. Selle kerge ja ergonoomiline disain ei koorma teie rannet pikkade töötundide jooksul. See saab hõlpsasti hakkama klassikaliste ja volüümripsmete pikendamise meetoditega, osutudes mitmeotstarbeliseks aksessuaariks! Pintsetid on täpse haardega ja aitavad teil erinevaid meetodeid kasutades lihtsalt saavutada lehvikripsmete efekti. Pole vahet, kas olete professionaal või algaja – need pintsetid muudavad teie töö kindlasti lihtsamaks.

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

Kumerad ripsmepikenduspintsetid on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Mida arvestada ripsmepintsetide valimisel?
Ripsmepikenduspintsette valides pööra alati tähelepanu nende kvaliteedile. Head pintsetid peaksid olema kerged ja käepärased ning materjal, millest need on valmistatud, peab olema piisavalt painduv, et mitte randmele liialt koormust anda.
Kas Nanolash ripsmepintsetid sobivad algajatele ripsmekunstnikele?
Jah, pintsettide disain ja funktsionaalsus muudavad need sobivaks nii algajale kui ka professionaalile.
Kas Nanolashi pintsetid on autoklaavitavad?
Jah, pintsetid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga roostevabast terasest ja neid võib autoklaavis steriliseerida.
Kas kumeraid pintsette saab kasutada erinevatel ripsmepikendusmeetoditel?
Kumerad ripsmepintsetid sobivad hästi kõikide ripsmepikendusmeetoditega. Spetsiaalsed otsikud võimaldavad luua lehvikripsmete efekti kasutades „shimmy” meetodit.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupul ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika