Ripsmete tõstmise ja lamineerimise kammid

Nanolash LIFTING COMBS

Kogus: 3 tk

RIPSMETE TÕSTMISE JA LAMINEERIMISE KAMMID

Y-kujulised ripsmete tõstmise kammid muudavad ripsmete paigaldamise silikoonribadele lihtsamaks ja kiiremaks ripsmete tõstmisel ja lamineerimisel. Ripsmete tõstmise aplikaatori igal otsal on erinev funktsioon. Esimene ots tagab, et saate ripsmed korralikult riba peale kammida, samas kui teine ots töötab ripsmete harjamiseks ja eraldamiseks enne ripsmeid tõstvate toodete pealekandmist.

Lifting Combs

KUIDAS NANOLASH LIFTING COMBS KAMME KASUTADA?

Pärast silikoonvarraste asetamist silmalaugudele kandke ripsmetele optimaalne kogus liimi. Kasutades kammi lamedat otsa kammige ripsmed riba peale. Kasutage teist kammi otsa ripsmete täpseks eraldamiseks. Seejärel jätkake ripsmete tõstmise ja lamineerimise toodetega.

NANOLASH – MIS ON TEIE RIPSMETELE PARIM

Ripsmete tõstmise ja lamineerimise kammid on vaid üks sensatsioonilistest toodetest, mida Nanolashi valikust leiate. Need on kõrgeima kvaliteediga meigi- ja hooldustooted, mida ripsmekunstnikud üle maailma innukalt kasutavad.

Kui soovite ilutööstuse uudiste kohta rohkem teada saada ning leida usaldusväärset nõu ja lõputut inspiratsiooniallikat, külastage kindlasti meie sotsiaalmeedia platvorme!

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Kas ripsmete tõstmise ja lamineerimise kammid on korduvkasutatavad?
Jah, saate meie kamme mitu korda uuesti kasutada. Ärge unustage neid alati pärast iga kasutuskorda põhjalikult puhastada.
Kas Lifting Combs kammid on ripsmete tõstmiseks kohustuslikud?
Kammid on vajalikud tarvikud. See lisavarustus võimaldab kammida ripsmed silikoonribadele, kasutades ripsmeliimi. Samuti tagab see ripsmete täpse eraldamise.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika