RIPSMEPIKENDUSTE TÄPSUSPINTSETID

Tutvustame teile Nanolashi professionaalseid ripsmepikenduspintsette. Loodud parima kvaliteediga roostevabast terasest, kerged ja käepärased, ei koorma teie randmeid ja tagavad erakordse täpsuse igal kasutuskorral. Valige oma vajadustele kohandatud tarvik ja veenduge, et teie töö annaks alati rahuldavaid tulemusi.

Meie pakkumises on nii pintsetid ripsmete eraldamiseks kui ka erinevaid variante ripsmepikenduspintsette. Neil on spetsiaalsed erineva kuju ja nurgaga otsad. Pintsetid on jagatud ühe ja kahe haardepunktiga pintsettideks, mis võimaldab neid sobitada kobarripsmete loomise meetoditega. Igaüks neist on käsitsi valmistatud ja loodud igat detaili silmas pidades. Proovige ühte Nanolashi pintsettitest ja vaadake, kui lihtne on oma töö kvaliteeti ja tõhusust parandada.

Nanolashi ripsmepikenduspintsettide täpsust ja kvaliteeti on juba väga paljud usaldanud. Igal neist on ergonoomiline kuju, mille iga detail on viimistletud. Nende kergus, mis ei kurna rannet, aga ka uskumatu käepärasus on iga ripsmetehniku tulemusliku ja tõhusa töö võti.

faq
KKK KÕIK,
MIDA PEAKSITE TEADMA
Mis vahe on ripsmepikenduspintsettidel ja tavalistel pintsettidel?
Ripsmepikenduspintsetid on valmistatud kergest materjalist, mis ei koorma tehniku rannet pikkade töötundide jooksul. Nende otsad on tavalistest pintsettidest täiesti erinevad, et tagada ripsmete täpne haardumine ja hõlbustada nende kandmist loomulikele ripsmetele.
Kas Nanolashi pintsetid on autoklaavitavad?
Jah, pintsetid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga roostevabast terasest ja neid võib autoklaavis steriliseerida.
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Eeldatav tarneaeg on kahe tööpäeva jooksul. Toote toimetab kohale kullerfirma.
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Jah, me saadame oma tooteid paljudesse riikidesse üle maailma. Saatekulu ja eeldatav tarneaeg sõltuvad tarneriigist. Kui soovite saada teavet oma riigi tarnekulude kohta, klõpsake veebilehe menüüs lipu nupule ja valige teile huvipakkuv keeleversioon.
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika